Search
Close this search box.

Motorkář vjel do protisměru a srazil se s traktorem, letěl pro něj vrtulník

V sobotu 2. června 2018 po šestnácté hodině jel devětatřicetiletý muž z Běšinska s motocyklem Honda po místní komunikaci od obce Chvalšovice. Při projíždění mírné pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy, kdy přejel s motocyklem do protisměru a došlo ke střetu s protijedoucím traktorem značky Zetor.

Při dopravní nehodě motocyklista utrpěl zranění a byl leteckou záchrannou službou transportován do nemocnice v Plzni. Odhadnutá hmotná škoda činí 40 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient