Motorkář vjel do protisměru a srazil se s traktorem, letěl pro něj vrtulník

V sobotu 2. června 2018 po šestnácté hodině jel devětatřicetiletý muž z Běšinska s motocyklem Honda po místní komunikaci od obce Chvalšovice. Při projíždění mírné pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy, kdy přejel s motocyklem do protisměru a došlo ke střetu s protijedoucím traktorem značky Zetor.

Při dopravní nehodě motocyklista utrpěl zranění a byl leteckou záchrannou službou transportován do nemocnice v Plzni. Odhadnutá hmotná škoda činí 40 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.