Motorkář špatně vyhodnotil situaci na silnici a spadl i se strojem na zem

V pondělí ráno došlo v ulici 5. května v Klatovech k dopravní nehodě. Čtyřiaosmdesátiletý řidič motocyklu tovární značky Rich Twin jel ve směru od centra na obec Luby. Při dojíždění vozidla Škoda Octavia, které jelo před ním, odbočovalo vlevo a vlivem situace v silničním provozu zastavilo, nedostatečně vyhodnotil tuto situaci a aby zabránil případnému střetu s odbočujícím vozidlem, upadl s motocyklem na zem. Ke střetu vozidel nedošlo, ale motocyklista utrpěl zranění, se kterým byl převezen do klatovské nemocnice k ošetření. Požití alkoholických nápojů u motocyklisty policisté vyloučili dechovou zkouškou. Škoda na motocyklu byla vyčíslena na 1 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.