Motorkář přehlédl náklaďák vezoucí klády a narazil do něj

O velikém štěstí může mluvit 30letý motorkář, který ve čtvrtek 27. září havaroval v České Vsi. Motorkář jel před čtvrtou hodinou odpoledne ve směru od Písečné na Jeseník. Po vyjetí z pravotočivé zatáčky měl být oslněn sluncem a přehlédnout nákladní vůz, který vyjížděl z vedlejší silnice. Motorkář se snažil střetu zabránit brzděním. To se mu však nepodařilo a bokem motocyklu narazil do pneumatiky návěsu naloženého kládami. Při pádu na vozovku utrpěl zranění. Dechová zkouška na alkohol byla u obou řidičů negativní. Na motocyklu vznikla škoda za 50 000 Kč.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak