Motorkář položil při nehodě stroj na bok

Dopravní policisté včera pozdě odpoledne vyjížděli k nehodě, která se stala před Bělušicemi. Motocyklista jel na Louny a při projíždění levotočivé zatáčky předjížděl vozidlo a při tomto manévru položil stroj na pravý bok, Při tom narazil do boku protijedoucího Mercedesu, který jel ve směru na Most. Vozidlo bylo nárazem odhozeno na silniční svodidla. I motocykl narazil do svodidel na pravé straně. Při nehodě utrpěl řidič motorky zranění, se kterým byl z místa letecky transportován do nemocnice. Hmotná škoda byla vyčíslena na 265 tisíc korun. U obou řidičů byla dechová zkouška na alkohol negativní.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.