Motorkář nedobrzdil a naboural do auta před sebou

Ve čtvrtek krátce před pátou odpolední došlo na silnici ve směru na Robousy k dopravní nehodě. Devatenáctiletý motorkář jel za řidičkou Fiatu Punto (40). Zřejmě vlivem nedodržení bezpečné vzdálenosti nezvládl situaci, kdy řidička před ním začala brzdit. Motorkář Fiat naboural a nekontrolovatelně spadnul i s motorkou na silnici.

Nehoda si vyžádala pouze lehké zranění, motocyklista ani nevyžadoval lékařské ošetření. Nikdo jiný se nezranil. Dechové zkoušky neprokázaly požití alkoholu. Celková hmotná škoda byla odhadnuta na třicet tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.