Motorkář sjel ze silnice a narazil do pařezu

V neděli 29. dubna policisté zasahovali u dopravní nehody motorkáře. V odpoledních hodinách jel 43letý muž ve směru od Rejvízu na Zlaté Hory. Při výjezdu z levotočivé zatáčky nezvládl řízení svého stroje zn. BMW R12, najel na krajnici a následně mimo silnici, kde narazil do pařezu stromu. Po nárazu byl motocykl odmrštěn na přilehlou louku. Zraněný motorkář musel být se svým zraněním letecky transportován do nemocnice. Jeho spolujezdkyně z dopravní nehody vyvázla naštěstí bez zranění. Protože se řidič nebyl schopen pro svá zranění podrobit dechové zkoušce na alkohol, byl nařízen odběr krve. Na motocyklu vznikla škoda za 120.000 Kč.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.