Motorkář havaroval na skvrně od nafty

Ve čtvrtek 30. srpna v 15:40 hodin došlo v Batňovicích nedaleko areálu společnosti Vapo k dopravní nehodě motocyklu Ducati a osobního vozidla Audi. Podle zjištěných skutečností tu měl motocyklista projíždět pravotočivou zatáčkou, když na rozsáhlé skvrně od motorové nafty dostal smyk. Následně měl upadnout na vozovku a jeho stroj pokračoval dále do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Naštěstí v důsledku nehody nedošlo ke zranění osob. Alkohol u obou řidičů vyloučily dechové zkoušky. Vzniklá škoda je předběžně odhadnuta na celkovou částku 40 tisíc korun.

Trutnovští dopravní policisté v souvislosti s uvedenou událostí žádají případné svědky o pomoc. Především pak z řad místních obyvatel či řidičů projíždějících uvedeným místem, zda nespatřili vozidlo či stroj, ze kterého by mohla unikat motorová nafta na komunikaci. Obraťte se buď přímo na Dopravní inspektorát v Trutnově, nebo telefonní číslo 974593250 či linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak