Motocyklista se pokusil ujet hlídce, policisté zjistili, že nemá řidičák

V sobotu 7. dubna letošního roku jel pětatřicet minut po dvaadvacáté hodině muž na motocyklu KTM 640 po Klatovech a projížděl ulicí Plzeňskou. Dopravní policisté viděli řidiče jedoucím na motocyklu, na kterém nebyla umístěna registrační značka a navíc zadní světlo nebylo funkční. Policisté okamžitě vyjeli na motocyklistou, který jel po komunikaci I. třídy číslo 27 ve směru na obec Švihov. Při jízdě policisté použili světelný nápis „STOP“ i zvukové výstražné znamení a řidič reagoval tím, že zvýšil rychlost a v obci Dehtín odbočil na komunikaci směrem na Malechov. Motocyklista projel několik zatáček, při průjezdu pravotočivou zatáčkou v klesání nezvládl řízení a vjel mimo komunikaci, kde s motocyklem havaroval.

Při dopravní nehodě sedmačtyřicetiletý muž z Přeštic utrpěl zranění a byl převezen do nemocnice v Klatovech. Muž se podrobil dechové zkoušce jejíž výsledek byl negativní. Policisté dále zjistili, že muž není držitelem příslušného řidičského oprávnění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient