Motocyklista se pokusil ujet hlídce, policisté zjistili, že nemá řidičák

V sobotu 7. dubna letošního roku jel pětatřicet minut po dvaadvacáté hodině muž na motocyklu KTM 640 po Klatovech a projížděl ulicí Plzeňskou. Dopravní policisté viděli řidiče jedoucím na motocyklu, na kterém nebyla umístěna registrační značka a navíc zadní světlo nebylo funkční. Policisté okamžitě vyjeli na motocyklistou, který jel po komunikaci I. třídy číslo 27 ve směru na obec Švihov. Při jízdě policisté použili světelný nápis „STOP“ i zvukové výstražné znamení a řidič reagoval tím, že zvýšil rychlost a v obci Dehtín odbočil na komunikaci směrem na Malechov. Motocyklista projel několik zatáček, při průjezdu pravotočivou zatáčkou v klesání nezvládl řízení a vjel mimo komunikaci, kde s motocyklem havaroval.

Při dopravní nehodě sedmačtyřicetiletý muž z Přeštic utrpěl zranění a byl převezen do nemocnice v Klatovech. Muž se podrobil dechové zkoušce jejíž výsledek byl negativní. Policisté dále zjistili, že muž není držitelem příslušného řidičského oprávnění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.