Mladým florbalistům Klatov nevyšla premiéra v 1.lize dle jejich představ

V sobotu 15.9. se elitní tým dorostenců představil na palubovce MSH Plzeň, kde sehrál zápas s domácím FBC Plzeň a s Fb Hurrican Karlovy Vary. Bohužel hned první kolo jeli kluci v oslabené sestavě, kde chybělo 7 „áčkařů“ a na výkonu to bylo znát. V prvním zápase dokázali kluci být vyrovnaným soupeřem a dlouho drželi krok s domácí Plzní, které nakonec podlehli 3:6.

Ve druhém zápase už ale byla znát únava díky 4 lehkým zraněním, které neumožnilo některým hráčům dohrát naplno zápas a dohrávání v 8 lidech tak bylo nad vítězné síly. Zápas dopadl s rozdílem 1:12. Zápas zhodnotil jeden z trenérů dorostenců Martin Klán: „První ligové kolo bylo pro kluky velmi náročné, od začátku jsme věděli, že se bude hrát ve vysokém tempu, bohužel jsme se přes absenci většiny áčkařů jen přizpůsobili tempu až během druhé třetiny kdy jsme za stavu 5:3 nevyužili ani přesilové hry 5 na 3 a ve třetí třetiny jsme dostali šestou branku a zápas se nám již nepodařilo zvrátit. Věřím, že jsme byli pro Plzeň vyrovnaným soupeřem. Ve druhém zápase se nám během prvních dvou střídání přihodili lehčí zranění 4 hráčů, kteří se do zápasu vraceli až ve 3 třetině kdy jsme se snažili uhrát zápas v co nejmenším rozdílu. Věřím, že příští ligové kolo v Chomutově ukážeme proč jsme postoupili do první ligy a nedáme soupeřům nic zadarmo..“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.