Mladý řidič se před jízdou posilnil drogami

Ve středu v dopoledních hodinách zastavili strážníci na ulici ČSA v Poličce osobní automobil značky Škoda, který řídil třiadvacetiletý řidič. Důvodem bylo podezření ze spáchání dopravního přestupku. Při následné kontrole se ukázalo, že mladík žádné řidičské oprávnění nemá a nikdy neměl. Následně byl proveden test na přítomnost omamných a psychotropních látek s pozitivním výsledkem. Které a v jakém množství ukáže až rozbor biologického materiálu v nemocničním zařízení, kterému se mladík na výzvu podrobil. Policie dále na případu pracuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.