Mladý recidivista ukradl v obchodě lahev vodky, skončil v policejní cele

Mladý muž ze Strakonic „nakupoval“ v pondělí 25. června večer v obchodě s potravinami v Písku. Ze sortimentu si vybral lahev vodky, nezaplatil a z provozovny utekl. Na místo činu vyjela písecká policie, kteří po necelé hodině podezřelého vypátrali a zadrželi. Mladík skončil v policejní cele, již v minulosti měl se zákonem problémy a byl za majetkovou trestnou činnost odsouzen a je ve zkušební době. Policisté u muže provedli také dechovou zkoušku, která ukázala, že byl pod vlivem alkoholu. Nadýchal více než dvě promile.

Policisté případ dále prošetřují.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.