Mladý pár ukradl v drogerii vibrátor, oběma hrozí až dvouleté vězení

Z přečinu krádeže spáchaného formou spolupachatelství je podezřelý 20letý muž a jeho stejně stará družka. Začátkem května odcizili v prodejně drogerie v centru Teplic vibrátor, žiletky, sprchový gel a pilníky na nehty, zboží v hodnotě přes dva a půl tisíc korun pak pronesli v igelitové tašce pokladnou, aniž by za něj zaplatili. O týden později kradli ve stejné prodejně znovu, opět si odnesli náhradní hlavice k holicím strojkům, sprchový gel, lak na nehty a další věci za více jak tři tisíce. S ohledem na skutečnost, že při pokračující trestné činnosti způsobili škodu přesahující pět tisíc korun, bylo jejich jednání kvalifikováno jako přečin, za který by mohli až na dva roky do vězení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak