Mladý muž přišel o peněženku na diskotéce

Dne 8. července 2018 přijali policisté Obvodního oddělení Klatovy oznámení o krádeži peněženky, ke které došlo téhož dne krátce po druhé hodině ranní na diskotéce v Klatovech. Dosud neznámý pachatel odcizil z pravé zadní kapsy kalhot devatenáctiletého muže peněženku, ve které měl tři sta korun, občanský průkaz, řidičský průkaz a platební kartu. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádež a nedovolené opatření, pozměnění a padělání platebního prostředku. Po pachateli pátrají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.