Mladý fotbalista Jan Matoušek patří Slavii, u Litavky zůstává na hostování

Přestup Jana Matouška do Slavie Praha je uzavřen, mladý záložník zůstává na hostování dál kádru příbramského týmu pro tuto sezónu.

Dlouhá jednání se zájemci o rostoucí hvězdu týmu Jana Matouška končí přestupem do Slavie Praha. Mladý hráč, který po úspěšné postupové sezóně z druhé ligy, skvěle odstartoval i ve FORTUNA:LIZE (3 starty / 2 branky). Za své výkony získal také cenu pro nejlepšího hráče měsíce července.

Majitel klubu Jan Starka k přestupu uvedl: „Po včerejším jednání můžeme potvrdit přestup Jana Matouška do SK Slavia Praha. Věřím, že tento klub bude pro Honzu optimální volbou, jak pro jeho karieéru, tak pro jeho fotbalový rozvoj. Součástí dohody je, že u nás bude hrát po celou tuto sezónu.“

Matoušek je po Barákovi dalším odchovancem, který odchází právě do Edenu. „Děkujeme zároveň vedení Slavie za výborné jednání. Je to pro nás druhý větší přestup z naší fotbalové líhně do tohoto klubu. Doufáme, že se podaří Honzovi naplnit své předpoklady a bude se nadále zlepšovat, tak jako tomu bylo u Tondy Baráka,“ doplnil Jan Starka.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient