Mladý cizinec sjel s nákladním autem do příkopu, způsobil škodu přes 500 000 korun

Mezi obcemi Lomnice a Dětřichov nad Bystřicí v 21:03 hodin dne 18. 9. 2018 jel 22letý cizinec s nákladním vozidlem Scania s návěsem, plně se nevěnoval řízení a sjel vpravo mimo komunikaci do silničního příkopu.

Střetl se se směrovým patníkem, sazenicemi stromů a sloupem elektrického vedení. Při nehodě se auto i s návěsem převrátilo na bok a došlo k vysypání části nákladu (zelená skalice). Dechová zkouška u řidiče byla s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Způsobená škoda přesáhla 500 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.