Mladší žáci Kert Park v pražském derby vstřelili jedenáct branek

3:15 Nevšímal (Broulík, Janda) 5:38 Broulík (Janda) 9:56 Broulík (Janda, Drnec) 11:42 Janda (Broulík), 14:44 Stašák (Křivánek, Adam) 22:23 Drnec (Broulík Janda) 24:25 Janda(Broulík, Szklenar P., 26:41 Broulík (Drnec)31:03 Stašák 35:03 Větrák (Broulík, Drnec)
Sestava Kertu : Slaboch – Nevšímal, Vrabec, Drnec, Adam, Broulík, Janda, Křivánek , Szklenár M., Szklenár P, Stašák, Větrák

Ve čtvrtém kole přeboru mladších žáků zavítali náš tým na Palmovku, kde nás čekalo pražské derby s Kovem.

Ze začátku utkání se snaživý domácí tým pokoušel ohrozit naší branku. Náznaky protiútoku zneškodnila pozorná obrana, postupem času začali lužinští přebírat otěže utkání do svých rukou. Poprvé se skoré měnilo ve čtvrté minutě. Po kombinaci Jandy s Broulíkem si mezi kruhy naběhl kapitán Nevšímal, jenž střelou k tyči otevřel gólový účet utkání. O další tři branky v první třetině se postarala dvojice Broulík Janda, která po pěkných kombinacích navýšila skoré utkání již na 4:0.

Ve druhé třetině měli svou velkou šanci domácí, když po chybě v útočném pásmu běžel jejich hráč sám na branku. Nevšímal musel zatáhnout za záchranou brzdu, rozhodčí nařídil trestné střílení, které však Slaboch s přehledem zneškodnil. Pátá branka byla zřejmě nejhezčí akcí zápasu. Adam nahrál Křivánkovi, z jeho nahrávky stačilo Stašákovi trefit odkrytou branku. Šestou branku po krásné kombinaci vstřelil Drnec, sedmou pak přidal Broulík po chytré Nevšímalově přihrávce. Ve třetí části jsme přidali další čtyři branky, když se postupně trefil Janda, Broulík, Strašák a Větrák.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka:

Snaživý soupeř nás moc neprověřil. Jsem rád, že dokážeme některé věci z tréninku přenést do zápasu. Pozitivní je i nula Jakuba Slabocha. Vyzdvihnul bych dnes celý tým, jenž hrál s chutí i zaujetím celých 36 minut. Příští neděli přivítáme na domácím hřišti tým z Čimic SK Rebel Praha.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.