Search
Close this search box.

Mladší žáci FK Arsenal Česká Lípa se zúčastnili halového turnaje v Bělé pod Bezdězem

V sobotu zavítali fotbalisté České Lípy do krásné sportovní haly v Bělé pod Bezdězem, aby se zde zúčastnili dalšího halového turnaje mladších žáků. V místní hale se jim vždy dařilo, jednou zde zvítězili, jednou byli stříbrní. Byli tedy plni očekávání, zda navážou na úspěšná vystoupení.

8 týmů bylo rozděleno do dvou skupin, dva nejlepší týmy z obou skupiny hrály o medaile, týmy na třetím a čtvrtém místě hráli o 5. – 8. místo.

Českolipští hráči však tentokrát bohužel nezvládli utkání v základní skupině (spíše výsledkově než herně). Nedokázali v žádném ze tří utkání zvítězit, a to je vyřadilo ze hry o medaile. Ve skupině o 5. – 8. místo se konečně střelecky probudili a vylepšili si tak alespoň částečně reputaci z nepovedené základní skupiny.

Výsledky týmu:

Základní skupina:

FK Arsenal ČL – ŽSK Třemošnice 0:1

Hned na úvod turnaje repríza loňského finále. Možná byli hráči o něco aktivnější, ale gól vstřelil pouze soupeř. Tutovku před koncem utkání neproměnil Petr Benedikt, a tak odchází z palubovky bez bodů.

FK Arsenal ČL – Výběr OFS Mladá Boleslav (2007) 1:1 (Kodeš)

Vyrovnané utkání s výběrem okresu Mladá Boleslav. Do vedení poslal hráče Matěj Kodeš, který úspěšně zakončil brejk týmu. Bohužel vedení neudrželi, vyrovnání je nakonec stálo postup do finálové skupiny.

FK Arsenal ČL – FK Dobrovice 0:0

Oba týmy potřebovali vyhrát, aby uchovaly naděje na postup do finálové skupiny. Přestože byly šance na obou stranách, ani jednomu celku se skórovat nepodařilo.

Skupina o 5. – 8. místo:

FK Arsenal ČL – FC Sporting Mladá Boleslav 2:0 (Bohatý 2)

V tomto utkání již byli českolipští lepším celkem, střelecky se zaskvěl obránce Tomáš Bohatý.

FK Arsenal ČL – FK Dobrovice 3:1 (Kodeš, Benedikt, Rývora)

Podruhé se fotbalisté utkali se stejným soupeřem a tentokrát zaslouženě zvítězili. Škoda, že se střelecky procitli až na konci turnaje.

Sestava Arsenalu:

Chaloupka – Bohatý, Bulíř, Heřmánek, Kodeš, Rývora, Benedikt, Jandík

Vítězem turnaje se stal po zásluze tým FK Neratovice-Byškovice (2006), který své soupeře válcoval a nadělil každému pořádný příděl.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient