Search
Close this search box.

Mladší přípravka má za sebou výjezd do Prahy

Dva týmy mladší přípravky Slezského FC Opava vyrazily do Prahy na dva turnajové dny. Na malé Slezany čekala porce dvanácti utkání. Tým z Městských sadů narazil na Duklu Praha, České Budějovice, Teplice a Viktorii Žižkov.

„V Praze jsme se neztratili, ba naopak oba naše týmy převyšovaly ostatní v individuálních dovednostech s míčem,“ započal své ohlédnutí za turnajem jeden z opavských trenérů David Chmel.

„Své soupeře jsme často jednoznačně přehrávali a mnohé akce našich borců si vysloužily velký potlesk přítomných rodičů. Opavští rodiče patřili k těm nejhlasitějším, naše malé hvězdy neustále povzbuzovali. A ty se jim odvděčily spoustou krásných branek v sítích soupeřů,
“ pochvaloval si kouč Slezanů.

„Po sobotním turnaji jsme vyrazili na prohlídku Edenu, stadionu SK Slavie Praha, takže si kluci domů přivezli i další fotbalový zážitek,“
doplnil Chmel.

Za SFC Opava U9 v Praze nastoupili:
Eliáš Barteska, Kryštof Bayer, Viktor Bureš, Tomáš Doleží, Daniel Foltýn, Denis Horák, Ondřej Hubsch, Martin Hulva, Daniel Chmel, Tomáš Chovanec, Jan Jančík, Filip Jašek, Adam Jedlička, Marek Kolečkář, Radek Kubáň, Štěpán Malík, Šimon Miškev, Jan Racl, Richard Režnárek, Jannis Theodoru, Martin Věntus, Jan Warisch.
Trenéři: Jozef Podoba, Martin Jedlička a David Chmel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient