Mladoboleslavští policisté dohonili muže, který masturboval na ulici

Krátce před půl pátou odpoledne se na městskou policii obrátila vyděšená žena s tím, že když procházela kolem Škoda Muzea na řídě Václava Klementa, obtěžoval ji snědý muž, který při chůzi onanoval. Dvě hlídky strážníků ihned vyrazily na místo, muže se jim ale v první fázi nalézt nepovedlo. O události byla informována rovněž Policie české republiky, strážníci navíc poučili ženu o tom, jak má dále postupovat. „V 17 hodin obtěžovaná žena znovu telefonicky oznámila, že dotyčného muže vidí v Máchově poblíž Max baru,“ uvedl zástupce velitele městské policie Ondřej Kubala.

Na místo znovu vyrazily dvě hlídky městské policie, tentokrát byla akce korunována úspěchem. „Strážníci muže dopadli na hřišti za domem číslo 820 na třídě Václava Klementa a pro podezření ze spáchání trestného činu ho omezili na osobní svobodě,“ popsal situaci Ondřej Kubala.
Následně byla oznamovatelka i muž podezřelý z trestné činnosti dopraveni na obvodní oddělení Policie ČR k dalším policejním úkonům.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.