Search
Close this search box.

Mladoboleslavská automobilka představuje model Škoda Kodiaq RS

Škoda Kodiaq RS je prvním SUV přírůstkem do rodiny sportovních vozů RS značky Škoda a zároveň novým leaderem SUV ofenzívy české automobilky. Vrcholný model je poháněn nejsilnějším sériově vyráběným naftovým motorem v historii značky o výkonu 176 kW (240 k). Svůj potenciál prokázal rekordním časem 9:29,84 minut na nejnáročnější trati světa Nordschleife na Nürburgringu. Jako první vůz značky Škoda nabízí toto výkonné SUV také systém Dynamic Sound Boost, který zprostředkovává velmi emotivní zvuk.

Díky výjimečným dynamickým vlastnostem na silnici i v terénu a robustnímu vzhledu splňuje vůz Škoda Kodiaq RS, který je standardně dodáván s pohonem všech kol, všechny požadavky stále širší skupiny zákazníků v segmentu výkonných SUV. Jedinečným způsobem spojuje moderní životní styl se sportovními vlastnostmi. Úsporný a výkonný naftový motor se vyznačuje nízkými emisemi. Ideální kombinací dynamické jízdy a skvělé použitelnosti v každodenním provozu kombinuje vůz Kodiaq RS jako první SUV vlastnosti, kterými se vyznačují všechny modely RS značky Škoda.

Škoda Kodiaq RS kombinuje parametry sportovního vozu určeného pro dlouhé trasy s vlastnostmi robustního a velmi bezpečného rodinného automobilu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient