Search
Close this search box.

Mladistvý recidivista kradl v táborském Tescu

Ve 21.26 hodin zadržela bezpečnostní služba hypermarketu Tesco v Soběslavské ulici mladého muže podezřelého z krádeže. Přivolaná hlídka městské policie v pachateli zjistila mladistvého recidivistu, se kterým se při podobné příležitosti nesetkala poprvé.

Z výpovědí pracovníků ostrahy se ukázalo, že mladíka se jim podařilo zadržet až na druhý pokus. V prvním případě byl zachycen kamerovým systémem provozovny, jak si do kapes a pod oblečení ukrývá dvě láhve tvrdého alkoholu, dvoje náušnice, dva prsteny a dva doplňky k oblečení. S tímto lupem se mu podařilo z prodejny utéci. Když se však po chvíli na místo činu vrátil, aby odcizil další dvě láhve alkoholu, byl po průchodu pokladní zónou ostrahou dopaden. Celková výše způsobené škody byla provozovnou vyčíslena na 1916 Kč. Strážníci pachatele s ohledem na jeho předchozí skutky předali policistům Obvodního oddělení PČR Tábor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient