Mladistvého na útěku chytili bílinští policisté

Bílinští policisté včera prováděli prověrku v místě bydliště mladistvého, který byl od září na útěku z výchovného ústavu, kde má soudem nařízenou ústavní výchovu. Při prohlídce nemovitosti a kontrole půdy spatřil jeden z policistů hledaného chlapce na střeše, kam se před hlídkou schoval. Mladík ze střechy seskočil a dal se na útěk, před policisty se ukryl v zahrádkách u sousedních domů. Po několika desítkách minut ho policisté našli schovaného v přístavku u rodinného domu. Po provedení všech nezbytných úkonů byl předán kolegům, kteří zajistili jeho převoz zpátky do výchovného ústavu, odkud už v minulosti utekl několikrát.

Další hledanou osobu včera ráno vypátrali tepličtí kriminalisté. V rámci operativní činnosti ve městě zahlédli osobu, která odpovídala popisu hledaného muže. Byl na něj vydán příkaz k zatčení kvůli neplacení výživného, osobu v pátrání kriminalisté zatkli a následně byl eskortován k soudu. Od začátku roku vyhlásili policisté v rámci teplického okresu pátrání po 344 osobách, z toho 297 už dopadli a po 47 lidech stále pátrají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient