Search
Close this search box.

Mladík zničil osvětlení u hlavního vchodu českolipské rehabilitace, prý se chtěl jen „pobavit“

Hodinu před půlnocí se rozezněl telefon operačního důstojníka, který přijal oznámení, že partička výrostků ničí přístřešek u hlavního vchodu rehabilitace v ulici Červeného kříže.

Hlídka zajistila devatenáctiletého mladíka z České Lípy, který se přiznal, že rozbil osvětlení nad vchodem. A jaký měl důvod? „Chtěl jsem se jen pobavit,“ řekl strážníkům na vysvětlenou. Jeho velice nevhodnou zábavu bude řešit správní orgán, přičemž mladík přislíbil, že uhradí veškeré náklady, které budou potřeba na opravu škod.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient