Mladík rozkopal automat na jídlo, hrozí mu rok vězení

Policisté z obvodního oddělení objasnili případ poškození prodejního automatu na bílinském nádraží, ke kterému došlo minulý týden. Tehdy ještě neznámý pachatel poškodil kopáním a údery rukou dotykový číselníkový displej automatu na jídlo, předběžná škoda byla vyčíslena na deset tisíc korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro přečin poškození cizí věci a během několika dnů ustanovili totožnost 18letého podezřelého, který se k poškození displeje přiznal. Pokud případ skončí u soudu, hrozí mladíkovi v krajním případě až roční vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak