Mladík napadl po hádce muže, srazil ho pěstí na zem

Začátkem tohoto týdne obvinili příbramští kriminalisté jednadvacetiletého mladíka ze zločinu ublížení na zdraví a z výtržnictví, za což mu hrozí dva roky až osm let pobytu za mřížemi. V minulosti se již několikrát dopustil násilných trestných činů. Nyní o svém jednání může přemýšlet ve vazební věznici.

V pátek minulý týden navečer, po předchozí hádce, fyzicky napadl na veřejném prostranství v Příbrami muže (45). Rukou ho udeřil s velkou intenzitou do obličeje. Napadený poté ztratil rovnováhu a spadl na zem. Utrpěl přitom velmi vážné poranění hlavy, které ho bezprostředně ohrožovalo na životě.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak