Mladík na Klatovsku posílal nezletilým dívkám fotky svého penisu

Policisté na obvodním oddělení v Plánici ukončili prověřování případu, kdy neznámý pachatel zasílal fotografie a videoklipy nezletilým dívkám. V rámci prověřování byl zjištěn pachatel a ve zkráceném přípravném řízení převzal devatenáctiletý muž z Klatov sdělení podezření z přečinu šíření pornografie.

Muž v době od 13. ledna do 2. března letošního roku, prostřednictvím komunikačních sítí, zaslal dvěma nezletilým dívkám tři fotografie a videoklipy, na kterých se dotýká svého penisu. Pachatel může být potrestán odnětím svobody až na jeden rok, zákazem činnosti nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.