Mladík dopil lahev, místo do koše ji hodil do okna

V ranních hodinách dne 30.6.2018 se na služebnu městské policie dostavil majitel jedné z nemovitostí v pěší zóně Na Splavě s oznámením, že nalezl u své provozovny rozbité okno.

Ke slovu se tak dostal záznam z kamerového systému, při jehož kontrole byl nalezen mladík, který se o půlnoci předchozího dne zbavil právě dopité láhve tak, že s ní rozbil okno vedoucí do podkroví sousedního domu. Místním šetřením v okolních podnicích byla zjištěna jeho totožnost, ke skutku se doznal, a pokud uhradí způsobenou škodu, bude s ním věc možné uzavřít pokutou v příkazním řízení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak