Search
Close this search box.

Mladík dopil lahev, místo do koše ji hodil do okna

V ranních hodinách dne 30.6.2018 se na služebnu městské policie dostavil majitel jedné z nemovitostí v pěší zóně Na Splavě s oznámením, že nalezl u své provozovny rozbité okno.

Ke slovu se tak dostal záznam z kamerového systému, při jehož kontrole byl nalezen mladík, který se o půlnoci předchozího dne zbavil právě dopité láhve tak, že s ní rozbil okno vedoucí do podkroví sousedního domu. Místním šetřením v okolních podnicích byla zjištěna jeho totožnost, ke skutku se doznal, a pokud uhradí způsobenou škodu, bude s ním věc možné uzavřít pokutou v příkazním řízení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient