Mladí Zubři zakončili školní rok akademií

(Aktualizováno před )

Se školním rokem 2017/2018 se na ploše MEO Arény symbolicky rozloučili žáci z hokejových tříd Základní školy Želatovská. Nechyběl ani tradiční zápas mezi prvňáky a deváťáky, stejně jako slavnostní předávání hokejky. Někteří Zubři se navíc s kolečkovými bruslemi na nohou vydali do ulic Přerova. Společně s fanoušky a širokou veřejností si užili večerní Night Skates.

Školní rok 2017/2018 hokejovým třídám Zubrů na Základní škole Želatovská slavnostně uzavřela akademie. Úvodním proslovem ji před nastoupenými hokejisty v dresech zahájil ředitel školy Přemysl Dvorský. Z každé třídy přitom ocenil tři nejlepší žáky, u nichž se za celý rok hodnotilo chování, prospěch i výkony na ledě a smysl pro fair play. Ti obdrželi ocenění a poukaz na nákup sportovních potřeb v hodnotě tisíc korun. Poukaz věnoval Nadační fond Vojtěcha Buriana.

V přátelském utkání mezi sebou změřili síly žáci prvního a devátého ročníku. Deváťáci také prvňákům symbolicky předali hokejku, jež s nimi zůstane po celou dobu studia.

Vybraní hráči ze zubří mládeže a A-týmu se také po Přerovu projeli na kolečkových bruslích. Zapojili se tak do Modrožluté jízdy v rámci akce Night Skates. Ta všem zájemcům ukázala netradiční pohled na večerní město.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz