Mladí volejbalisté doma prohráli

Poslední domácí dvojzápas juniorské ligy přivedl do svitavské haly soupeře z Havlíčkova Brodu.

Po prvním vítězném setu přišla přetahovaná, v níž nám nakonec v rukou zbyl ten kratší konec (prohra 24:26) a rozjetý soupeř získal následně i set třetí. Ve čtvrtém dějství měli navrch opět domácí borci a tak zápas vygradoval do tiebreaku. Zkrácená hra jim hrubě nevyšla a protivník jednoznačně dominoval.

Po přestávce svitavští chtěli bodovou sbírku rozšířit, ale zůstalo to pouze u slov – nedůsledné rozcvičení se přeneslo i na hřiště a zápas probíhal v duchu nedávno skončeného tiebreaku – přihrávka v podstatě neexistovala, útok byl spíše symbolický, podání když už se dostalo do vymezeného prostoru, bylo neúčinné. Soupeř beze zbytku využil těchto výhodných podmínek a vyjma krátkého vzepětí domácích v koncovce posledního setu si došel pro tříbodové vítězství.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.