Search
Close this search box.

Mladí volejbalisté doma prohráli

Poslední domácí dvojzápas juniorské ligy přivedl do svitavské haly soupeře z Havlíčkova Brodu.

Po prvním vítězném setu přišla přetahovaná, v níž nám nakonec v rukou zbyl ten kratší konec (prohra 24:26) a rozjetý soupeř získal následně i set třetí. Ve čtvrtém dějství měli navrch opět domácí borci a tak zápas vygradoval do tiebreaku. Zkrácená hra jim hrubě nevyšla a protivník jednoznačně dominoval.

Po přestávce svitavští chtěli bodovou sbírku rozšířit, ale zůstalo to pouze u slov – nedůsledné rozcvičení se přeneslo i na hřiště a zápas probíhal v duchu nedávno skončeného tiebreaku – přihrávka v podstatě neexistovala, útok byl spíše symbolický, podání když už se dostalo do vymezeného prostoru, bylo neúčinné. Soupeř beze zbytku využil těchto výhodných podmínek a vyjma krátkého vzepětí domácích v koncovce posledního setu si došel pro tříbodové vítězství.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient