Mladí Tempáci i přes porážku odehráli se Spartou sympatický zápas

Už to, že soupeř přijel na utkání s dvěma sedmičkami a ročníkem 05 (což není u nich obvyklé), je známka toho, že nečekali snadný zápas. První třetina vyzněla střelecky pro hosty i když domácí herně nezaostávali. Sparta měla rychlý přechod do protiútoku a Tempu chybělo rychlejší přepnutí útok-obrana. Inkasovali po přečíslení a nedohrávání soupeře.

Ve druhé dali Tempáci soupeři minimum prostoru a hned byla hra vyrovnaná a místy byli lepší a soupeře přitlačili na svoji polovinu. Odměnou jim byl dlouho vyrovnaný výsledek a až na konci třetiny, kdy ubývaly síly, tak inkasovali.

I v poslední pokračoval velmi dobrý výkon domácích, jen škoda, že neproměnili šance, do kterých se dostali po rychlých rozehrách a dobrém přechodu do útoku. Ke konci utkání už toho měli kluci dost i proto, že mohli střídat jen tři hráče. Na rozdíl od Sparty, která odehrála utkání se dvěma sedmičkami a ve velkém tempu.

FC Tempo Praha – AC Sparta Praha 4:15

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.