Search
Close this search box.

Mladí Tempáci i přes porážku odehráli se Spartou sympatický zápas

Už to, že soupeř přijel na utkání s dvěma sedmičkami a ročníkem 05 (což není u nich obvyklé), je známka toho, že nečekali snadný zápas. První třetina vyzněla střelecky pro hosty i když domácí herně nezaostávali. Sparta měla rychlý přechod do protiútoku a Tempu chybělo rychlejší přepnutí útok-obrana. Inkasovali po přečíslení a nedohrávání soupeře.

Ve druhé dali Tempáci soupeři minimum prostoru a hned byla hra vyrovnaná a místy byli lepší a soupeře přitlačili na svoji polovinu. Odměnou jim byl dlouho vyrovnaný výsledek a až na konci třetiny, kdy ubývaly síly, tak inkasovali.

I v poslední pokračoval velmi dobrý výkon domácích, jen škoda, že neproměnili šance, do kterých se dostali po rychlých rozehrách a dobrém přechodu do útoku. Ke konci utkání už toho měli kluci dost i proto, že mohli střídat jen tři hráče. Na rozdíl od Sparty, která odehrála utkání se dvěma sedmičkami a ve velkém tempu.

FC Tempo Praha – AC Sparta Praha 4:15

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient