Search
Close this search box.

Mladí fotbalisté Zlína přehráli Vyškov 2:1

SK Zlín 1913 U14 – MFK Vyškov s.r.o. U14 2:1 poločas 1:0

Branky: 21min,70min – 65min Formánek Martin

Sestava: Tesáček Tadeáš,Janeček Marek,Penčík Tomáš,(Prokop René),Murányi Michal,Dvořáček Radoslav,Tesáček Filip,(Schweidler Erik),Martinéz Andres Puche,Oprchal Ondřej,Bureš Alexandr,(Spáčil Dalibor),Gréza Vojtěch,(Nečas Jan),Kříž Matyáš,(Formánek Martin)

Trenér:Jan Wachtel

Hodnocení trenéra Vyškova: Prvních dvacet minut jsme měli mírnou převahu ve středu hřiště,hra se odehrávala po velké pokutové území bez střel na branku.První střelu na branku měli domácí ve 21 minutě po ztrátě míče ve středu hřiště kdy hráč domácího týmu vstřelili z poza velkého vápna přímo k tyči.V druhém poločase jsme vyvíjely vysoký tlak na domácí kdy 58 minutě neproměnil samotný únik Martinéz a v 65 minutě vytáhl domácí brankář krásnou střelu z velkého vápna na zadní tyč Formánka.V 65minutě dostal míč za obranu Formánek,který svůj samostatný únik proměnil v branku.Poslední slovo utkání měli domácí,když v poslední minutě z rohového kopu vstřelily branku hlavou.Hráči podali velmi kvalitní výkon,ale posun na velké hřiště je ještě dost znát.Děkuji všem za vysoké nasazení a bojovnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient