Mladí fotbalisté Zlína přehráli Vyškov 2:1

SK Zlín 1913 U14 – MFK Vyškov s.r.o. U14 2:1 poločas 1:0

Branky: 21min,70min – 65min Formánek Martin

Sestava: Tesáček Tadeáš,Janeček Marek,Penčík Tomáš,(Prokop René),Murányi Michal,Dvořáček Radoslav,Tesáček Filip,(Schweidler Erik),Martinéz Andres Puche,Oprchal Ondřej,Bureš Alexandr,(Spáčil Dalibor),Gréza Vojtěch,(Nečas Jan),Kříž Matyáš,(Formánek Martin)

Trenér:Jan Wachtel

Hodnocení trenéra Vyškova: Prvních dvacet minut jsme měli mírnou převahu ve středu hřiště,hra se odehrávala po velké pokutové území bez střel na branku.První střelu na branku měli domácí ve 21 minutě po ztrátě míče ve středu hřiště kdy hráč domácího týmu vstřelili z poza velkého vápna přímo k tyči.V druhém poločase jsme vyvíjely vysoký tlak na domácí kdy 58 minutě neproměnil samotný únik Martinéz a v 65 minutě vytáhl domácí brankář krásnou střelu z velkého vápna na zadní tyč Formánka.V 65minutě dostal míč za obranu Formánek,který svůj samostatný únik proměnil v branku.Poslední slovo utkání měli domácí,když v poslední minutě z rohového kopu vstřelily branku hlavou.Hráči podali velmi kvalitní výkon,ale posun na velké hřiště je ještě dost znát.Děkuji všem za vysoké nasazení a bojovnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.