Mladí fotbalisté z České Lípy porazili Hodkovice 12:1

V neděli přivítali fotbalisté Arsenalu na českolipském hřišti mužstvo Podještědí/Hodkovice. Od první minuty se snažili o aktivní hru a vypracovali si řadu šancí.

Skóre otevřel ve 4. minutě Martin Šulc, a když ve 20. minutě zvyšoval Martin Babic na 4:0, byl zápas prakticky rozhodnut.

Všichni hráči zaslouží pochvalu za aktivní přístup, kterým se prezentovali i za již rozhodnutého stavu. Škoda jen zbytečně inkasované branky v závěru. V sobotu 15.9. 2018 zajíždějí starší žáci k dalšímu mistrovskému utkání krajského přeboru do Velkých Hamrů. Začátek utkání v obvyklý čas 09:30 hod.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak