Mládežnické reprezentace mají před sebou první hokejové kempy v nové sezoně

(Aktualizováno před )

Vedle klubů se na novou sezonu začínají pomalu připravovat i reprezentace. Většina mládežnických kategorií se ještě v červnu sejde na první letošní soustředění. Ze zlínského klubu se pozvánky na samotný kemp nebo zařazení mezi náhradníky dočkalo celkem šest hokejistů.

Národní tým U20
Nejstarší reprezentační kategorie je v těchto dnech na soustředění v rakouském Salzburgu. Na akci, která začala v úterý 12. června, budou hokejisté společně trénovat až do neděle 17. června. Za Zlín se tohoto soustředění účastní obránce Jan Dluhoš, jenž původně figuroval mezi náhradníky. Mezi nominovanými nechybí ani zlínský odchovanec a dnes útočník New York Rangers Filip Chytil.
Národní tým U18
Reprezentační „osmnáctku“ čeká první akce pod vedením kouče Aloise Hadamczika – tréninkový kemp v Kravařích od neděle 24. června do soboty 30. června. Hokejisté odehrají v rámci tréninku také několik modelových utkání. Ze zlínského klubu se kempu zúčastní obránce Jiří Suhrada (na snímku).
Národní tým U17
„Sedmnáctka“ se sejde v sobotu 16. června v Třemošné na tréninkový kemp, který potrvá až do středy 20. června. Na tuto akci má zlínský klub zastoupení mezi náhradníky, na případné dodatečné povolání čekají útočník Dominik Luža a obránce Tadeáš Talafa.
Národní tým U16
Nejmladší reprezentační kategorie má před sebou dva kempy. První se koná v Třemošné ve stejném termínu jako kemp národního týmu do 17 let, tedy od soboty 16. do středy 20. června. Do nominace se dostal zlínský útočník Šimon Frömel. Druhý kemp se uskuteční od soboty 23. do středy 27. června opět v Třemošné, pozvánku na něj obdržel vedle dalších i zlínský brankář Patrik Hamrla.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz