Mládežnické centrum na Vršavě je zrekonstruováno

Přes 300 mladých hráčů a 40 trenérů se v mládežnickém centru na Vršavě těší z nově zrekonstruovaného zázemí pro jejich fotbalovou činnost. Řemeslné práce probíhaly v měsících lednu a únoru pod dohledem správce areálu pana Svatopluka Švehlíka.

Kromě vymalování všech vnitřních prostor bylo v trenérských kancelářích položeno nové linoleum, úpravy se dotknuly také hráčských šaten, sociálního zařízení a posilovny. Novinkou je tzv. kardiocentrum, kde byly pořízeny cyklistické a veslařské trenažéry.

„Beru to jako první fázi přeměny mládežnického centra v moderní stánek pro naše mladé talentované fotbalisty. Velmi si cením spolupráce s ředitelem Sportovních klubů panem Jaroslavem Kotalou a zástupci statutárního města Zlína, náměstkem primátora panem Ondřejem Bětákem a radním panem Františkem Pilkou, kteří vyvíjejí aktivity, aby Fotbalový areál Vlastislava Marečka na Vršavě sloužil sportujícím dětem a mládeži co nejlépe,“ přiblížil další záměry sportovní manažer mládeže Marek Kalivoda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.