Search
Close this search box.

Mládežnické centrum na Vršavě je zrekonstruováno

Přes 300 mladých hráčů a 40 trenérů se v mládežnickém centru na Vršavě těší z nově zrekonstruovaného zázemí pro jejich fotbalovou činnost. Řemeslné práce probíhaly v měsících lednu a únoru pod dohledem správce areálu pana Svatopluka Švehlíka.

Kromě vymalování všech vnitřních prostor bylo v trenérských kancelářích položeno nové linoleum, úpravy se dotknuly také hráčských šaten, sociálního zařízení a posilovny. Novinkou je tzv. kardiocentrum, kde byly pořízeny cyklistické a veslařské trenažéry.

„Beru to jako první fázi přeměny mládežnického centra v moderní stánek pro naše mladé talentované fotbalisty. Velmi si cením spolupráce s ředitelem Sportovních klubů panem Jaroslavem Kotalou a zástupci statutárního města Zlína, náměstkem primátora panem Ondřejem Bětákem a radním panem Františkem Pilkou, kteří vyvíjejí aktivity, aby Fotbalový areál Vlastislava Marečka na Vršavě sloužil sportujícím dětem a mládeži co nejlépe,“ přiblížil další záměry sportovní manažer mládeže Marek Kalivoda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient