Mladé dívky nakupovaly bez peněz

Banální krádež zboží v obchodě dne 10.11.2018 přinesla překvapivá zjištění. Po příjezdu hlídky byly strážníkům pracovníkem ostrahy předány tři dívky kvůli podezření na odcizení dekorativní kosmetiky.
Při prověřování jejich jednání se však po chvíli „rozmluvily“ a doznaly se k sérii krádeží oblečení, které se měly dopustit v několika prodejnách. Hodnota odcizeného zboží přesáhla dva tisíce korun, některé kusy měly dívky oblečeny na sobě.
Strážníkům se podařilo zboží vrátit do jednotlivých provozoven, dvěma zlodějkám byl udělen správní trest pokuta, nejmladší byla kvůli svému věku předána správnímu orgánu. Na celém případu byla nejvíce zarážející samozřejmost, s jakou o svém jednání hovořily, stejně jako s ní dokázaly lhát svým rodičům.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak