Search
Close this search box.

Mladé dívky nakupovaly bez peněz

Banální krádež zboží v obchodě dne 10.11.2018 přinesla překvapivá zjištění. Po příjezdu hlídky byly strážníkům pracovníkem ostrahy předány tři dívky kvůli podezření na odcizení dekorativní kosmetiky.
Při prověřování jejich jednání se však po chvíli „rozmluvily“ a doznaly se k sérii krádeží oblečení, které se měly dopustit v několika prodejnách. Hodnota odcizeného zboží přesáhla dva tisíce korun, některé kusy měly dívky oblečeny na sobě.
Strážníkům se podařilo zboží vrátit do jednotlivých provozoven, dvěma zlodějkám byl udělen správní trest pokuta, nejmladší byla kvůli svému věku předána správnímu orgánu. Na celém případu byla nejvíce zarážející samozřejmost, s jakou o svém jednání hovořily, stejně jako s ní dokázaly lhát svým rodičům.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient