Search
Close this search box.

Mladé chomutovské basketbalistky i přes svůj slabý výkon porazily Klatovy

Ve středečním předehrávaném utkání proti předposledním Klatovům byly juniorky Chomutova jasnými favoritkami. Podle předpokladů zápas zvládly, celý průběh měly jasně pod kontrolou a nakonec zvítězily takřka identickým výsledkem jako v předchozím utkání v Litoměřicích.

S výkonem ale trenér Tomáš Eisner spokojený nebyl. „Soupeř byl jen v pěti, my jsme se snažili rozdělit minuty rovnoměrně na všech dvanáct hráček. Střídali jsme světlé okamžiky s nepovedenými, nespokojeni jsme s obrannou fází, kde jsme snad sedmkrát soupeřky pustili do brejku. Vítězství je povinné, ale výkonem jsme neoslnili,“ shrnul Tomáš Eisner na závěr.

Liga juniorek U19 Levhartice Chomutov – BK Klatovy 73:48 (22:7, 42:27, 68:39). Sestava Chomutova: Ceralová 16, Pikalová 13, Hrabovská 11, Běloušková 8, Horsáková 7, Bachmanová 6, Mešková 5, Hartmanová 4, Najmanová 2, Gottwaldová 1, Sýkorová, Drobná.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient