Search
Close this search box.

Mladé chomutovské basketbalistky i přes svůj slabý výkon porazily Klatovy

Ve středečním předehrávaném utkání proti předposledním Klatovům byly juniorky Chomutova jasnými favoritkami. Podle předpokladů zápas zvládly, celý průběh měly jasně pod kontrolou a nakonec zvítězily takřka identickým výsledkem jako v předchozím utkání v Litoměřicích.

S výkonem ale trenér Tomáš Eisner spokojený nebyl. „Soupeř byl jen v pěti, my jsme se snažili rozdělit minuty rovnoměrně na všech dvanáct hráček. Střídali jsme světlé okamžiky s nepovedenými, nespokojeni jsme s obrannou fází, kde jsme snad sedmkrát soupeřky pustili do brejku. Vítězství je povinné, ale výkonem jsme neoslnili,“ shrnul Tomáš Eisner na závěr.

Liga juniorek U19 Levhartice Chomutov – BK Klatovy 73:48 (22:7, 42:27, 68:39). Sestava Chomutova: Ceralová 16, Pikalová 13, Hrabovská 11, Běloušková 8, Horsáková 7, Bachmanová 6, Mešková 5, Hartmanová 4, Najmanová 2, Gottwaldová 1, Sýkorová, Drobná.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient