Mladá žena si sjednala úvěr, splácet ale nehodlá

Policisté z oddělení hospodářské kriminality ukončili prověřování úvěrového podvodu. Ve zkráceném přípravném řízení převzala sdělení podezření z úvěrového podvodu devatenáctiletá žena z Nýrska. Dne 29. září loňského roku v Klatovech sjednala úvěrovou smlouvu o spotřebitelském úvěru v prodejně. Uvedená smlouva byla spojena s vydáním úvěrové karty a žena vyčerpala finanční prostředky v celkové částce 44 477 Kč. Žena při sjednávání uvedla nepravdivé údaje o svém zaměstnavateli i výši příjmu a do současné doby nehradila ani jednu splátku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.