Mladá žena kradla v družině i v prádelně, hrozí jí tři roky vězení

Policisté dopadli 27letou ženu, která je podezřelá ze spáchání dvou krádeží. V minulosti sedmkrát odsouzená recidivistka je podezřelá, že před dvěma týdny vnikla v dopoledních hodinách do družiny teplické základní školy, kde prohledala stoly ve třídách a odcizila z nich drobné mince, čokoládu a nůžky na nehty. Slabý úlovek ji neuspokojil a tak nedaleko družiny vnikla do objektu prádelny, kde z odložené kabelky odcizila peněženku s doklady, penězi a platební kartou. S tou poté na několika místech bezkontaktně zaplatila, poškozené ženě způsobila celkovou škodu přes tři tisíce korun.

Žena byla obviněna z přečinů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, s ohledem na její pestrou trestní minulost jí hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak