Mladá žena je podezřelá nejméně ze sedmi krádeží na Teplicku

Nejméně ze sedmi krádeží je podezřelá 29letá žena, která se podle kriminalistů dopouštěla na Teplicku majetkové trestné činnosti. Už v loňském roce společně s bratrem odcizila v drogerii parfémy v hodnotě téměř tři tisíce korun, které pak prodali na ulici. Zatímco její o dva roky mladší bratr už měl tehdy na kontě další čtyři krádeže, za které byl koncem roku podmíněně odsouzen, její jednání tehdy bylo kvalifikováno jako přestupek.

Postupně se sama dopustila dalších pěti krádeží, v různých prodejnách odcizila čokolády, sýry, nebo kosmetiku. Posledního zatím prokázaného protiprávního jednání se dopustila společně se svou mladší sestrou, s kterou odcizily salámy, sýry a čokolády za téměř dva a půl tisíc korun. Také její sestra se dopustila nejméně dalších tří krádeží a už z nich byla obžalována. Žena, která má zatím čistý trestní rejstřík, byla obviněna z přečinu krádeže, za který by mohla jít v krajním případě až na dva roky do vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak