Search
Close this search box.

Mladá žena havarovala a skončila v příkopu, její motorka měla více než čtyři roky propadlou technickou prohlídku

Dne 20. září 2018 v 07:00 hodin došlo na silnici II. třídy č. 195 mezi obcí Skařez a křižovatkou na obec Babice k dopravní nehodě.

Osmnáctiletá řidička motocyklu tovární značky Kymco jela od Skařezu na Dehetnou a při průjezdu mírné levotočivé zatáčky vjela za pravou krajnici. Podle vyjádření motocyklistky neodhadla konec pozemní komunikace. Vjela dále do silničního příkopu, kde havarovala. Při nehodě utrpěla zranění, se kterým byla převezena do nemocnice v Domažlicích. Škoda na motocyklu byla odhadnuta na dva tisíce korun. Při šetření dopravní policisté zjistili, že motocykl nemá platnou technickou prohlídku (platnost vypršela v květnu 2014) a že na předním kole je umístěna pneumatika, která nemá odpovídající hloubku dezénu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient