Search
Close this search box.

Mladá řidička nezvládla rychlou jízdu a skončila i s vozidlem na střeše

Dne 12. července 2018 v 07:40 hodin jela devatenáctiletá řidička z Chodské Lhoty s osobním automobilem tovární značky Peugeot po pozemní komunikaci II. třídy č. 22 ve směru jízdy od Domažlic na Klatovy, kde v katastru obce Dlažov nepřizpůsobila rychlost jízdy svým schopnostem a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, kdy po projetí levotočivé zatáčky dostala s vozidlem smyk, který nezvládla, vyjela vlevo do silničního příkopu, kde se s vozidlem převrátila na střechu.

Dechová zkouška na alkohol byla provedena elektronickým přístrojem, její výsledek byl negativní. Došlo ke zranění řidičky, která byla převezena do klatovské nemocnice k ošetření. Hmotná škoda na vozidle byla vyčíslena na 30 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient