Mladá řidička nezvládla rychlou jízdu a skončila i s vozidlem na střeše

Dne 12. července 2018 v 07:40 hodin jela devatenáctiletá řidička z Chodské Lhoty s osobním automobilem tovární značky Peugeot po pozemní komunikaci II. třídy č. 22 ve směru jízdy od Domažlic na Klatovy, kde v katastru obce Dlažov nepřizpůsobila rychlost jízdy svým schopnostem a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, kdy po projetí levotočivé zatáčky dostala s vozidlem smyk, který nezvládla, vyjela vlevo do silničního příkopu, kde se s vozidlem převrátila na střechu.

Dechová zkouška na alkohol byla provedena elektronickým přístrojem, její výsledek byl negativní. Došlo ke zranění řidičky, která byla převezena do klatovské nemocnice k ošetření. Hmotná škoda na vozidle byla vyčíslena na 30 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.