Search
Close this search box.

Mladá řidička dostala smyk a nabourala do zdi

V pátek 22. června krátce po půl sedmé večer vyjížděli dopravní policisté v Jičíně do ulice Riegrova, která se měla stát místem dopravní nehody. Dvacetiletá řidička osobního motorového vozidla BMW 323 v tu dobu jela ve směru od ulice 17. listopadu k ulici Českých bratří.

Po projetí kruhového objezdu dostala mladá žena na mokré vozovce zřejmě vlivem nepřiměřené rychlosti smyk a přejela do protisměru na chodník. Následoval čelní střet do cihlové zdi. Od ní se vozidlo odrazilo do protisměru a levým bokem narazilo do přední části protijedoucího vozidla Škoda Fabia, které řídila čtyřicetiletá žena. Ke zranění účastníků dopravní nehody naštěstí nedošlo. Policisté na místě provedenými dechovými zkouškami vyloučili požití alkoholu u obou zúčastněných řidiček. Celková škoda je předběžně odhadnuta na částku 100 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient