Search
Close this search box.

Mladá Boleslav se připojuje k projektu „Regionální karta hosta Český ráj“

Od května 2018 je v regionu spuštěn projekt „Regionální karta hosta Mladoboleslavsko a Český ráj“. Jedná se o systém benefitů, slev a dalších výhod, které mohou čerpat nejen místní obyvatelé, ale samozřejmě i turisté a návštěvníci. Tímto se i Infocentrum MB připojuje k již fungujícímu projektu „Regionální karta hosta Český ráj“, kterou Sdružení Český ráj (SČR) spustilo již v červenci 2016 a nyní bude rozšířena o region Mladoboleslavska.

Karty jsou k dostání za poplatek 50 Kč v informačním centru Mladá Boleslav, v označených infocentrech regionu, u některých partnerů, ale také i zdarma ve vybraných ubytovacích zařízeních, kde je dostanou hosté jako bonus k pobytu. Online lze karty také objednat přes e-shop mladoboleslavsko.eu. Benefity lze čerpat po celý rok od vydání karty, čímž chce infocentrum motivovat návštěvníky k tomu, aby se do regionu vraceli.

Do systému se prozatím zapojilo již téměř 60 subjektů a další neustále přibývají. Držitelé karet tak mohou využít různých benefitů a slev například na hradech a zámcích, v muzeích, sportovních i zábavních zařízeních, v restauracích a prodejnách některých regionálních výrobců nebo čerpat slevy na ubytování v hotelích a penzionech. V Mladé Boleslavi je to např. velmi navštěvovaný Městský bazén Mladá Boleslav, Letecké muzeum Metoděje Vlacha, či mladoboleslavský hrad. Skvělým benefitem je 10% sleva nejen na vstupné, ale i na konané akce na zřícenině hradu Michalovice, které se zde nyní konají v rámci Boleslavského kulturního léta.
Informace o kartě a přehled zapojených partnerů poskytujících benefity jsou k dispozici na stránkách mladoboleslavsko.eu. Provozovny zapojených partnerů projektu budou označeny samolepkou s logem karty. Systém je otevřený pro další poskytovatele benefitů a distributorů, v případě zájmu je možno kontaktovat Infocentrum Mladá Boleslav.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient