Mladá Boleslav představila první posilu. Z Jablonce přišel Diviš

Už více jak týden jsou v letní přípravě na sezonu 2018/2019 i mladoboleslavští fotbalisté.

Trenér Josef Weber má v tuto chvíli k dispozici skoro třicet hráčů. Jsou mezi nimi i navrátilci z hostování (Hůlka, Keresteš, Klobása, Novák). Weber dá také možnost ukázat se juniorům a dorostencům (Mikulec, Král, Klíma, Rudzan, Provazník, Vejr a Dohnalík).

O víkendu se FK Mladá Boleslav představila na turnaji v Benátkách nad Jizerou, který nakonec vyhrála. Nejdříve se v semifinále střetla s bratislavským Slovanem a poté ve finále s Bohemians 1905.

ŠK Slovan Bratislava – FK Mladá Boleslav 2:2 (1:0) (5:6 pen)
Sestava FK Mladá Boleslav: Šeda – Pauschek, Král, Takács (36. Hůlka), Keresteš (64. Křapka) – Hubínek, Matějovský – Diviš (76. Dohnalík), Provazník (46. Vejr), Novák – Komlichenko.

Bohemians Praha 1905 – FK Mladá Boleslav 0:0 (3:5 pen)
Sestava FK Mladá Boleslav: Vejmola (41. Mikulec) – Klíma, Šušnjar, Křapka, Mareš – Jánoš, Hůlka – Konaté, Klobása (51. Vejr), Ladra (48. Dohnalík) – Magera.

V tomto týdnu získala Boleslav první posilu. Z Jablonce přestoupil Jaroslav Diviš. „Do Mladé Boleslavi jsem přestoupil na třetí pokus. Poprvé o mě projevila zájem, když jsem byl ještě hráčem Slovácka a ze dvou nabízených variant jsem si vybral Jablonec. Podruhé byla ve hře za trenéra Uhrina, který nakonec dal přednost hostování Mingazova ze Slávie, a tak jsem přišel až letos, když jsem se s majitelem jabloneckého klubu panem Peltou dohodl, že bude pro mě lepší změnit dres. Pro mé rozhodnutí přestoupit z Jablonce do Boleslavi bylo nejdůležitější, že o mě stál současný boleslavský trenér Jozef Weber,” podotkl Diviš.

Až do 30. června se budou hráči Mladé Boleslavi připravovat převážně v domácím prostředí. během té doby sehrají dva přípravné zápasy, s Varnsdorfrm a Sokolovem.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz