Search
Close this search box.

Mistrovská Viktorie Plzeň začala přípravu na novou sezonu i s třemi posilami

Tři noví hráči Viktorie stoper Luděk Pernica a záložníci Ubong Ekpai a Roman Procházka absolvovali s dosavadními plzeňskými hráči první trénink ohledně letní přípravy.

Další novou tváří bude možná útočník Jaroslav Navrátil, který přišel do Plzně na testy. Doposavad hrál v nizozemském Almelo. Do áčka se bude chtít prosadit i Pavel Šulc z dorostu.

„Na těch příchodech jsme pracovali delší dobu, takže to pro mě nebylo žádné překvapení. Teď už se ty transfery víceméně jen dolaďovaly. Když by někdo odešel, samozřejmě bychom na to nějak reagovali, ale jinak bych řekl, že ten kádr je směrem dovnitř uzavřený,“ vzkázal novinářům trenér Pavel Vrba na tiskové konferenci po první tréninkové jednotce.

Naopak v kádru už nepokračují tři cizinci. Rakušan Andreas Ivanschitz se nedokázal během roku a půl prosadit do základní sestavy, to samé platí pro Chorvata Diega Živuliče a Slovince Erika Janžu.
V plzeňském dresu už diváci neuvidí ani záložníka Václava Pilaře, který už na jaře hostoval v Liberci. Do Plzně se z hostování v Ostravě nevrátí ani Tomáš Poznar. Na odchodu je i brankář Petr Bolek.

Na prvním tréninku se neobjevili čeští reprezentanti Michael Krmenčík, Jan Kopic, Tomáš Hořava a Slovák Patrik Hrošovský, kteří dostali delší volno.

Po zranění se budou postupně do kádru vracet stopeři Lukáš Hejda s Tomášem Hájkem a záložník Martin Zeman.

První přípravný zápas odehraje Plzeň v úterý 19. 6., kdy se od 17 hodin střetne s Doubravkou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient