Search
Close this search box.

Místostarosta Příbrami Martin Buršík si prošel SZM

Do gesce 1. místostarosty Martina Buršíka spadají mimo jiné Sportovní zařízení města Příbram. V minulém týdnu se Martin Buršík setkal s ředitelem SZM Janem Slabou a společně diskutovali o chodu a potřebách této organizace.

„Sportovní zařízení jsou rozsáhlou organizací, s jejíž činností se postupně seznamuji. S panem Slabou jsme prošli zázemí zimního stadionu i aquaparku, dále areál Nového rybníku a pohovořili jsme o dalších střediscích SZM,“ uvedl k setkání místostarosta Buršík.

Zatímco do zimního stadionu se v posledních letech investovalo, je zde nové sociální zařízení, kabiny, osvětlení…, zázemí aquaparku na svoji rekonstrukci čeká. „Při této návštěvě mě zajímalo především provozní zázemí. Aquapark vypadá sešle již při prvním pohledu, a ani zázemí skryté veřejnosti na tom není jinak. Nyní tedy bude na rozhodnutí zastupitelstva, jak rozsáhlou variantu rekonstrukce zvolí,“ zhodnotil nedobrý stav aquaparku Martin Buršík.

První návštěva nového místostarostu tedy ujistila, že provedený audit poukazující na řadu nedostatků je třeba brát vážně. „V tomto okamžiku musím říci, že práce SZM je velice složitá, vyžaduje spoustu energie a dobré koordinace. Myslím, že ředitel Slaba tuto práci zvládá, a věřím, že budeme dobře spolupracovat,“ dodal místostarosta.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient