Search
Close this search box.

Místostarosta Chebu se seznamoval se situací u městské policie

Dnešní ráno začalo pro místostarostu Jiřího Černého návštěvou sídla chebských městských strážníků. Z pověření zastupitelů řídí jejich činnost. Úvodní návštěva patřila prohlídce areálu a seznámení jak s vedením, tak se samotnými strážníky.

„Dříve než začnu s některými změnami, je třeba se se situací dobře seznámit. V ulicích aktuálně chybí 6 strážníků, ale nábor nových lidí se nám daří. Od července letošního roku jsme přijali 5 osob, které jsou momentálně v přípravném kurzu. Ten zakončí řádným osvědčením v prosinci. Dalších pět jsme pro nedostatečné vzdělání nepřijali. Je potěšující, že se nám sbor omlazuje, neboť nově příchozí jsou mladíci v rozmezí dvaceti pěti až dvaceti sedmi let. Při společném rozhovoru mne ředitel Martin Hanák krátce informoval o tématech, která musíme při dalších pracovních schůzkách řešit, a bylo příjemné, že i samotní strážníci vedli konstruktivní dialog. Je před námi spoustu práce, ale přebírám městskou policii v dobré kondici,“ informoval místostarosta Jiří Černý.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient