Minivolejbalisté opět úspěšní

Minivolejbalisté opět úspěšní
V neděli 9.12. se v Krnově uskutečnil 2.turnaj v minivolejbale žáků našeho kraje.

Turnaje se zúčastnilo 24 družstev v kategorii „Pokročilí“ a 12 družstev v kategorii „ Začátečníci“. V kategorii „Pokročilí“ si stříbrnou medaili z Krnova dovezlo družstvo ve složení Jindřich Suchý, Jakub Křivánek a Vendula Kosová.

Další naše družstvo ve složení Ester Škultéty, Michaela Lysková a Michaela Strouhalová se umístilo na 5. místě.
V kategorii začátečníci se na celkově 2. místě umístilo naše družstvo ve složení Daniel Glacner, Filip Repper. Všichni hráči měli možnost si porovnat své volejbalové dovednosti s ostatními žáky kraje a získat další zkušenosti z opravdových turnajů.

Finančně naše hráče podporuje Spolek přátel ZŠ Bruntál, Jesenická 10.

Mgr. David Pavelka
ZŠ Bruntál, Jesenická 10

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.