Search
Close this search box.

Milovníci hudby, tance, sportu i umění si užijí první březnový víkend v Hustopečích

Rock, please! V pátek 3. března se ve Společenském domě uskuteční koncert kapel Poollitters a Jamiroquai Tribute. Začátek ve 20.00 hodin, vstupné 100 Kč.

Rock, please!
V pátek 3. března se ve Společenském domě uskuteční koncert kapel Poollitters a Jamiroquai Tribute. Začátek ve 20.00 hodin, vstupné 100 Kč.
Nová výstava v městském muzeu a galerii
Pod povrchem ornamentu, tak zní název nové výstavy v městském muzeu a galerii. Výstava pedagoga a studentů ateliéru Design oděvu z univerzity Tomáše Bati ve Zlíně představí oděvy a šperky inspirované tradiční lidovou kulturou. Muzeum můžete navštívit v neděli od 14.00 do 17.00 hodin.
Bruslení
Chcete rozhýbat své tělo? V neděli 4. března můžete využít možnost bruslení s Pavučinou. Odjezd z autobusového nádraží ve 13.45 hodin a ledová plocha je zamluvena od 14.30 do 15.30 hodin. Poplatek za dopravu a využití ledu je 50 Kč za osobu (i v případě vlastní dopravy).

Nebo si můžete zajít zabruslit na dvůr ZŠ Komenského. Provozní doba je denně od 8.00 hodin až do pozdního večera. Prostor je osvětlen a přístupná je vyhřívaná chodba a WC. Vstup je zdarma, na vlastní nebezpečí.

Futsal
V sobotu se utká tým TJ Agrotec Hustopeče s Atraps Brno B. Začátek utkání je ve 20.00 hodin ve Sportovní hale.

Krytý bazén
Krytý bazén bude pro veřejnost otevřen v sobotu i v neděli od 14.00 do 19.00 hodin, aktuální informace na www.spozam.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient