Miloš Bubela míří do Dynama

(Aktualizováno před )

Hokejové Pardubice hlásí další akvizici do svých útočných řad, ty vyztuží slovenský reprezentant Miloš Bubela. Pětadvacetiletý forvard podepsal s vedením klubu jednoletý kontrakt s opcí.

„Tento krok jsme avizovali, Miloš přijel ze Slovenska, prohlédl si spolu s agentem své nové působiště a podepsal smlouvu. Miloše jsme skautovali celou sezonu, soustředili jsme se na jeho výkony na olympijských hrách. Jsme přesvědčeni, že se nám hodí do konceptu, na nějž vsázíme. Je výborným bruslařem s kvalitní střelou, věřím, že se tímto krokem posuneme opět kupředu,“ řekl předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický.

Angažování Miloše Bubely je v souladu s nastolenou filozofií. „V našem týmu došlo ke změnám, budujeme obměněný tým. S Milošem Bubelou počítáme do prvních dvou formací. Vsázíme na jeho univerzálnost, primárně chceme, aby hrál středního útočníka,“ doplnil šéf organizace.

Miloš Bubela pochází z Banské Bystrice, v letech 2012 až 2017 hrál v zámoří. Vystudoval Rensselaer Polytechnic Institute, v minulé sezoně pomohl Banské Bystrici k zisku mistrovského titulu, v 64 utkáních vstřelil 22 branek a přidal 26 nahrávek.

„Už na konci sezony jsme začali jednat s týmy z České republiky, s Dynamem se mi rozhovory líbily nejvíce. Cítil jsem důvěru, že klub má jasnou představu, na kterou pozici mě chce. Chce tým omladit, Pardubice jsou hokejové město, které žije hokejem, s nádhernou desetitisícovou arénou, na to se nejvíce těším!“ řekl po podpisu smlouvy Miloš Bubela.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz